Úvod

Informácia ku projektu Gral Encyklopedie

Božie Slovo! Čo vieme o Bohu? Čo vieme o Božej Vôli a Božích Zákonoch vo Stvorení? Tisíce hľadajúcich sa snaži nájsť odpovede na zmysel svojej existencie, na to ako vznikol svet, ako je usporiadaný a ako naplniť svoju túžbu po štastnom živote. Hľadajú v rôznych duchovných smeroch, kultoch, filozofiách a existujúcich náboženstvách, ktoré vznikli v histórii Zeme. Čomu sa však vyrovná priamo zvestované Božie Slovo? Teda to čo sám Boh poslal ľuďom pre dobro ich života. Preto ako veľký lesknúci čistý diamant sa lesknú tri zvestovania Božej Vôle v historii pozemského ľudstva prostredníctvom Mojžiša, Ježiša Krista – Syna Božieho a napokon v 30tych rokoch 20. storočia prostredníctvom Abdrushina – Syna Človeka. Biblia bola neoceniteľným duchovným zdrojom po celé tisicročia v ktorom nachádzali hľadajuci a duchovne citiaci ľudský duchovia pomoc v otázkach aký je svet a ako žiť. Biblia však je napisaná len samotným človekom a preto žiaľ nieje úplne originálnym a neporušeným zdrojom. No predsa práve jedine Biblia prináša správu pre ľudstvo o tom, že ho čaká Posledný Súd.

Ježiš Kristus priniesol Božie Slovo, ktoré malo zachrániť ľudstvo pred úpadkom a sebazničením. Žiaľ ľudstvo Ježiša Krista ukrižovalo a jeho učenie nepochopilo tak ako bolo od Božieho Syna sprostredkované. Syn Boži vedel, že ľudstvo smer vývoja k úpadku po jeho odchode nezmení a tak zasľubil, že v poslednej chvíli pred konečným dianím očisty Posledného Súdu príde na Zem Syn Človeka a bude zvestovať neskrivené Božie Slovo ako poslednú záchranu v Poslednom Súde.

Kniha „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“ od Abdrushina, Syna Človeka v originálnom vydaní z roku 1931 je týmto posledným záchranným lanom a zvestovaným pravým Božim Slovom, ktoré vysvetluje čo všetko musí človek vedieť a uskutočniť aby mohol ďalej existovať vo Stvorení. Je najväčším pokladom, ktorý existuje na Zemi.

Abdrushin ako Boži Vyslanec mal spolu so 144 000 povolanými o ktorých sa piše v Jánovom zjavení v Biblii, vybudovať Tisicročnú ríšu na Zemi, Božie kráľovstvo. Základom tohto Božieho královstva na Zemi je kniha „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“. Ľudský duch, usiluj sa čo najviac síl venovať štúdiu knihy „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“!

Projekt Gral Encyklopedie je dozvukom po pôsobení Abdrushina – Syna Človeka na Zemi. Je snahou zhromaždiť a zachovať duchovné bohatstvo informačných zdrojov, ktoré vznikli pôsobením Syna Človeka na Zemi a jeho spolupracovníkov, ktorí boli povolaní pomáhať Božiemu Vyslancovi. Viac o projekte nájdete v sekci Gral Encyklopedia.

Keby ste chceli knihu „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“ od autora Abdrushina v pôvodnom originálnom vydaní z roku 1931 v novom slovenskom vydaní od pána Pisára, tak knihu je si možné objednať u vydavateľstva Vienala s.r.o., Košice (vienala@vienala.sk). Keby ste chceli knihu „Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“ od autora Abdrushina v pôvodnom originálnom vydaní z roku 1931 v českom preklade z roku 1932 od Jozefa Kovařa, napíšte nám na email uvedený v kontakte a my Vám napíšeme kontakt, kde si môžete knihu kúpiť.